Společnost Varroc Lighting Systems je prémiový výrobce světelné techniky pro automobilový průmysl. Jsme součástí mezinárodní skupiny Varroc Group, ve které pracuje přes 13 000 zaměstnanců.
Ve třech lokalitách Varroc Lighting Systems v ČR (Nový Jičín, Rychvald, Ostrava) dáváme práci 2 800 zaměstnancům a stále rosteme. V našich vývojových centrech vyvíjí přes 500 inženýrů kvalitní a inovativní osvětlení. Vyrábíme špičkové světlomety, zadní světla, signální světla a elektronické řídicí jednotky.

IT PODPORA APLIKACÍ A VÝROBNÍCH SYSTÉMŮ

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

implementace a podpora lokálních i korporátních aplikací
implementace a podpora systémů ve výrobě (traceability apod.)
práce v rámci mezinárodního týmu IT a partnerů
udržování technického kontaktu a koordinace aktivit s dodavateli jednotlivých řešení
programování a modifikace aplikací dle potřeby, interfacing na korporátní systémy a výrobní zařízení, administrace systémů

NAŠE POŽADAVKY:

VŠ vzdělání v oboru IT a komunikací, případně SŠ s praxí v IT
obecný přehled v oblasti IT
znalost trendů ve správě aplikací a infrastruktury
znalost analytických postupů a programování, client/server a databázových řešení, admin. systémů, OS, běžných síťových technologií
komunikativní znalost AJ
flexibilita, schopnost týmové práce
ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení
řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME VÁM:

zajímavou práci v IT ve výrobní společnosti
místo výkonu práce: Nový Jičín
zázemí mezinárodní stabilní společnosti
možnost rozvoje osobnostního i kariérního
motivující finanční ohodnocení
široký balíček benefitů
variabilní bonusový systém
flexibilní pracovní dobu

POKUD VÁS VÝŠE UVEDENÁ POZICE ZAUJALA, ZAŠLETE PROSÍM VÁŠ ŽIVOTOPIS PROSTŘEDNICTVÍM TLAČÍTKA ODPOVĚDĚT.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností LMC, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Varroc Lighting Systems, s.r.o. výhradně za účelem možnosti zaměstnání, a účasti ve výběrových řízeních.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Suvorovova 195, 742 42  Šenov u Nového Jičína-Šenov u Nového Jičína, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Kontakt

Jana Radvanská
Suvorovova 195
742 42  Šenov u Nového Jičína
Česká republika

Přidejte se k nám!

  • 1budete přímo u zdroje světelných inovací, které máte možnost ovlivnit
  • 2pomůžeme Vám rozvinout Váš talent
  • 3budete se moci účastnit projektů v zahraničí
  • 4využijete znalosti cizích jazyků a podpoříme Váš další rozvoj
  • 5čekají na Vás akce pro zaměstnance
  • 6získáte zaměstnání v regionu s bohatou kulturou a tradicí

Zaměstnanecké benefity

  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • flexibilní pracovní doba (u technických pozic)
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • bonusový systém
  • příspěvek na penzijní připojištění ihned po nástupu
  • bezúročné půjčky
Volná místa