Varroc Lighting Systems je součástí mezinárodní skupiny Varroc Group. Skupina má sídlo v Indii a sídlo divize Varroc Lighting Systems je v USA.
V České republice se Varroc Lighting Systems zabývá výzkumem, aplikačním vývojem a výrobou předních světlometů, zadních svítilen a elektronických řídících jednotek pro automobilový průmysl.
Celosvětově máme přes 5 000 zaměstnanců. Více než polovina pracuje v České republice, kde patříme mezi 100 nejvýznamnějších zaměstnavatelů.
Světelné inovace řídíme z globálního vývojového centra v Novém Jičíně a Ostravě, ve kterém zaměstnáváme více než 400 inženýrů.

Jsme velcí …
Jsme úspěšní …
Jsme mezinárodní …
A jsme na to pyšní. Přidejte se k nám!

INŽENÝR KVALITY - VÝVOJOVÁ KVALITA

NAŠE POŽADAVKY:

VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s praxí v oboru
zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti kvality
znalost systémů kvality v automobilovém průmyslu
aktivní přístup a schopnost vést tým při řešení problémů spojených s designem, robustností výrobku, ověřování výrobku a reklamací od zákazníka
komunikativní znalost angličtiny
orientaci na zákazníka a ochotu cestovat
řidičský průkaz sk. B

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek
vedení řešení reklamací od zákazníka použitím nástrojů kvality
koordinace ověření produktu dle zákaznických specifikací
aktualizace DFMEA a dokumentace spojené se schválením změn u zákazníka
aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

NABÍZÍME VÁM:

pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Suvorovova 195, 742 42  Šenov u Nového Jičína-Šenov u Nového Jičína, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Kontakt

Jana Radvanská
Suvorovova 195
742 42  Šenov u Nového Jičína
Česká republika

Přidejte se k nám!

  • 1budete přímo u zdroje světelných inovací, které máte možnost ovlivnit
  • 2pomůžeme Vám rozvinout Váš talent
  • 3budete se moci účastnit projektů v zahraničí
  • 4využijete znalosti cizích jazyků a podpoříme Váš další rozvoj
  • 5čekají na Vás akce pro zaměstnance
  • 6získáte zaměstnání v regionu s bohatou kulturou a tradicí

Zaměstnanecké benefity

  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • flexibilní pracovní doba (u technických pozic)
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • bonusový systém
  • příspěvek na penzijní připojištění ihned po nástupu
  • bezúročné půjčky
Volná místa